Täna, 4. septembril on Põlvamaal Saarjärvel Kodutütarde ja Noorte Kotkaste orienteerumise esivõistlus.
Võistlustest on oodatud osa võtma neljaliikmelised võistkonnad kõikidest Noorte Kotkaste malevatest ja Kodutütarde ringkondadest.
Võistluse eesmärk on välja selgitada organisatsioonide parimad orienteerujad ja ning muuta see spordiala noorte seas populaarseks.
Võistluse sisu on klassikaline orienteerumine maastikul, abiks orienteerumiskaardid ja ülesandeks märgistada kontrollehte maastikule paigutatud punktides.
Võitjad selguvad õhtuks.
Võistluste läbiviimise eest vastutavad Noorte Kotkaste Põlva malev ja Kodutütarde Põlva ringkond, Noorte Kotkaste ja Kodutütarde esindused ning otseseks läbiviijaks on orienteerumisklubi Põlva Kobras.